Diskuse serverů poskytující tyto hry online: mariáš, scrabble, deskové a karetní hry

Plzeň v lize mistrů pičo

kdopříspěvek
cepinzcegamy 26.8.2011 13:03
škoda, že místo Bate jste nedostali ještě Man City :D
jeliman 26.8.2011 11:13
to woitha:jsem z Pardubic a fandil jsem fotbalové Plzni.Fandil jsem ji i při boji o ligový titul,páč nemám rád Spartu.Možná,že jsem divnej a v pohárech fandím všem českým klubům a tak jsem včera u bedny s kamarády držel pěsti světe div se Spartě.V Pardubicích chodím na hokej a ze všech celků nejmíň fandím Plzni.Proč?Protože zhruba před 2-3 lety házeli v Plzni plzeští fanoušci láhve na manželky a děti pardubických hráčů,prý jejich chyba,nemají je prý sebou brát.To se nám v Brně,ve Vítkách,na Slávii či na Spartě nikdy nestalo,tam všude jsem s fans pokecal a dal nějaké to pivčo,nikdy žádný problém :-)
p.s.málem bycvh zapoměl:gratuliji k LM,což je úžasné a těším se na Barcelonu,pochopitelně live!!:-))
Tomy 26.8.2011 1:18
aha, individuum. A ty jsi v té plzeňské vítězné euforii, kterou prožívají fanoušci fotbalu nejen z Plzně (což ty ovšem nedokážeš pochopit), běžel dychtivě ke kompu, přihlásil ses na ten zkurvenej server, kde jsi půl roku práskal definitivně dveřma a začal psát pražzský buzny chcípněte. A ta zahořklost z tebe kapala. Samozřejmě pod cizím nickem, protože pod svým bys porušil svoje chlapácký slova, že už nikdy. Tesla, Sparta i Slavie jsou mi u prdele, každopádně ty jsi zjevně jedinej člověk, kterému se stýská po infantilních soubojích woith x tesla, plevelících všechny diskuse.
ZX10ninja 25.8.2011 22:15
Hani snad sis nemyslela, že téma založil želwa ? Celá wesnice wí...
To Tomy : Tomy Paci se wrací:D Pokud máš touhu penetrowat Teslu, tak se nemusíš bát, že bych Tě předběh:o) A pokud jde o mé náwštěwy na plzeňském fotbalu a hokeji, tak mám strach, že bych se wčera stihnul dostat do zapařenýho Edenu, když jsem končil s prací půl hodiny před wýkopem. Na fotbal a hokej chodim wětšinou s malym Wojtou. A rozhodně i kdybych čas měl, tak bych syna do zapařený Prahy newzal, páč bych o něj měl strach, že zas nějakej úchylnej sláwista bude házet dlažební kostky do dawu, kde jsou i děti. A pochybuju, že jsi fandil Plzni, páč takhle wyštochaný indiwiduum musí bejt ewidentně z Prahy.
Jinak blahopřeju spartě za skwělý wýkon:D
blaznivka 25.8.2011 20:40
ninja ještě donedávna věděl o plzni jen to že je tam pivovar
Tomy 25.8.2011 0:37
Učebnicová ukázka Ozzyho metropolitního mindráku - tzv. Ozzyho syndrom. Prudce nakažlivé. Apropos, v sobotu jsem byl na Julisce a dnes v Edenu. V obou případech jsem fandil Plzni, jako správnej Pražák :-) Předpokládám, že jsi jako řvoucí plzeňskej patriot a fanoušek nebyl nikde nikdy...
ZX10ninja 24.8.2011 22:50
No , já jen tak, aby si ty sešíwaný shity nemysleli, že maj tohle téma wyhrazený. A kromě toho pražzský buzny chcípněte :O)
PS : Jelimane : ,,podpadek,, je úžasný:) Je widět , že w Pardubicích maj tvrdý gumy :D