Diskuse serverů poskytující tyto hry online: mariáš, scrabble, deskové a karetní hry

SRAZ SERVERU PETROVICE 5.ročník

kdopříspěvek
cepinzcegamy 28.11.2010 14:22
nemůžu bejt všude, zapiš se na pořadí
Raullet 27.11.2010 23:34
Nemůžeš si koupit zdraví, štěstí, lásku, sny, touhy, přátelství a spoustu jiných cenných věcí v životě, ale můžeš přispět k tomu, aby všechno tohle bylo na pár hodin kolem tebe%%..
jarekmat 27.11.2010 12:59
Gringo s vodkou zápolí,
smutkem po jarku matovi...
cepinzcegamy 26.11.2010 22:56
Na poli v Napoli,
dvojitá vodka nebolí,
a má játra v okolí,
tam někde v poli v Napoli...
Grisa 26.11.2010 20:28
Rád bych tuto "trapnou debatu" už nadobro uzavřel, "tudíž se vyjádřím, abych vnesl jasno.." a to na poli nikoliv hodnotícím mariáš, ale systém pořadatelů..

(prosím cepína o zkomponování básně s názvem "na poli v Napoli" )

Nikdo nepochybuje o tom, že cena jako taková je více nežli uspokojivá a vyjadřovat se negativně k této skutečnosti by se nesnoubilo se zdravým rozumem. Celý tento "cirkus" vznikl na základě mého ústního hodnocení poté, co se má kamarádka Myšočka optala, jak probíhal víkend v Petrovicích. Odpověděl jsem, že jsem díky průběžné konzumaci alkoholických nápojů nebyl po vlastním uvážení způsobilý ke hře, tudíž jsem sám po prvním kole odstoupil, abych ostatním hráčům nekazil hru a posléze se celému prvnímu stolu večer po turnaji omluvil každému zvlášť. Proto mě udivilo, že jsem automaticky obsadil poslední místo bez jediného komentáře a svým způsobem to beru jako záměrné zdůraznění bilance MS-ligy versus Čechy. Jako další negativum jsem označil nezbytnou nutnost zakoupení si celého balíčku včetně ubytování na dvě noci, ačkoliv jsem měl ubytování již domluveno jinde. Všichni tady řešíte výhodnost koupě, ale byl jsem přítomen na většině srazů serveru (tipuji v rámci desítek srazů) z čehož jsem jich několik sám pořádal a ještě nikde nikdy jsem nezažil, abych měl nadiktováno co musím, abych byl připuštěn.. kupříkladu ke hře.. pokud si nezaplatím nocleh na dva dny, ačkoliv byli i hráči, kteří dorazili až v sobotu ráno, po turnaji odjížděli a přesto se této "vychytávce" nevyhnuli. Jeliman, který to zaplatil je jistě na vrcholu blaha a kdyby znal slovo orgasmus už by se jistě dávno udělal.. Hráč Civi zase tuším nemohl nastoupit, neboť si v sobotu ráno přivezl "pouze" 1000,-Kč, Lešek s Milim, kteří bydlí vedle po tomto striktním nařízení pro jistotu také nenastoupili a možná z obdobného důvodu nepřijelo více lidí, kteří nebyli tak líní jako já a důkladně si přočetli propozice turnaje, maje vše na paměti cca dva měsíce předem a především, kteří se ve větě orietnují pouze na "pouze" čili jak by poznamenal milda, spadají do kategorie "adverbiofilů".

Pokud se oprostím od těchto dvou skutečností, které mi příliš neimponovali, turnaj byl dozajista naprosto skvělý, ne-li špičkový ;-) Toto byl pochopitelně vtip, samozřejmě nejsem způsobilý to posoudit, ale já osobně jsem se v Petrovicích tuze bavil, ačkoliv jsem mariáši mnoho nedal, zato jsem zvládnul hrát 30 hodin asociací a rád bych poděkoval všem hrajícím za skvělou zábavu..
qitko 26.11.2010 5:31
:-))))))))
motyliLET 26.11.2010 0:17
uz boli petrovice? kua
Ozzy 25.11.2010 20:09
njn, metropolitní živel se nezapře...
jeliman 25.11.2010 16:06
aha,sám přiznáš,že nevíš vůbec nic,ale vyjádřit se,t.j.říci svůj nesouhlas musíš :)
Ozzy 24.11.2010 20:03
Nemohu se nepřipojit ke kouzelné debatě, jsa si vědom svého citlivého a objektivního přístupu k metropolitnímu živlu...
Měl jsem totiž tu čest účastnit jednoho ze srazů serveru v Petrovicích; tedy připomínky Myšočky z mého pohledu nelze akceptovat a po vlastních zkušenostech jen souhlasím s konstatováním hlavního pořadatele...; á propos, nerozumím tomu, z jakých důvodů hovoří za mistra Gringa pochybná tisková mluvčí (nebo že by "mluvka"???), jsem toho názoru, že Mistrovo vyjádření by do trapné debaty vneslo jasno...
jeliman 24.11.2010 11:30
1:to,že 1200,- za dvě noci+strava+startovné je ok,to snad nikdo nerozporuje
2:že je Gabča nečtivka,to je její chyba
3:to,že je jelimán nečtivec,to je taky jeho chyba,buzna jedna pražská
4:poklade můj,ty v tom vidíš Jíru z Maršova,ale já vidím jednu tv reklamu:jeden mariáš prosím.....na to neméme kalkulaci,mariáš pouze +večeřě+nocleh+snídaně+oběd+večeře+nocle h a +snídaně.njn.
5:ještě jednou děkuji Nygdásovi s Rauletem za vyzvednutí z ranního Bohumína :)%2
Maugli 23.11.2010 19:53
Děkuji Mysocce za hodnocení turnaje na kterém nebyla../taky názor/ Baví mne hodnocení nezůčastněných..o))) jedna paní povídala že alkohol vymívá mozek zde jasná příklad //

Cena byla stejná jako loni škoda,že jsem nebyl zlodějem již loni , to jsem byl v mnohem větším balíku bylo podstatně více lidí než letos. Nic méně budu dělat vše proto ,aby příští ročník se opět vlezl do stejné relace 1200kč za víkend ať jsi hodinu nebo celý víkend.Ono ten hotel něco stojí máme ho celý pro sebe personál NONSTOP a prostředí a ubytování odpovídající ceně.Normální dvoulůžák zde stojí 1300 - 1800 na noc lepší cenu než 1200 za víkend 2 noclehy 2 večeře 2 snídaně 1 oběd a Startovné lepší cenu domluvit neumím v Praze se možná platí méně nevím.Kdo má problém dát za jediný turnaj v roce tohoto typu 1200 za vše mám radu 25kč každý týden do prasátka a mám to zadarmo....
cannes 23.11.2010 19:02
Mistr Gringo, aby nedošlo k mýlce
cannes 23.11.2010 19:01
Opravdu mě mrzí, že se mistr musel opít za poslední peníze
sjetiny 23.11.2010 14:34
připomíná mi to luxusní vtip od Renčína (tedy kreslenej, ale možná si někdo vzpomene na "já jsem Jíra z Jouzova, ty prý si o nás řekl, že doma žereme chrousty...")
rendace 23.11.2010 13:39
:-)))))))))))
Mysocka 23.11.2010 13:34
Milý Michale: co se týče podmínek turnaje jsem se dozvěděla až od Tebe, protože jsem "nečtivka". Tuto informaci jsem se dozvěděla až od tvého zábavného spoluhráče z Petrovic, který se vrátil z Moravy zhroucen z podmínky co musí či nemusí povinně zaplatit, aby byl "připuštěn" vůbec ke hře. Co se týče mého kladného vztahu k alkoholu, to snad na talonu ví každý, já se za to nestydím. Jsem ráda, že jsi si tento turnaj užil, protože všichni hráči dohráli dokonce, nikdo se neopil a mohl jsi se výborně pobavit s mistrem Gringem, který byl tak střízlivý, že ho turnaj přestal po prvním kole bavit a šel se Ti věnovat. Buď zdráv a střízliv
danco 23.11.2010 13:10
Dovolte mi tiez podakovat usporiadatelom, bavil som sa super, so super ludmi.
Bol som prvy raz, ockaval som urcite vacsiu ucast, na zaklade historie, no kazdopadne nelutujem a urcite pridem aj buduci rok, nech sa to kona kdekolvek.

Este raz dakujem za prijemne prostredie, atmosku a hlavne fajn ludi, ktori sa stretli.

Sportu zdar, mariasu zvlast
Dannyboy
cannes 23.11.2010 11:39
Líbilo se mi tam, jak ze strany ceny, tak ze strany poradatele
michalkaktus 23.11.2010 10:14
A děkuji Gringovi a Plamínkovy spolu s Rodorem za krásnou strávenou sobotu!!!!!!!!!!!
michalkaktus 23.11.2010 10:12
Ahoj nečtivko!
Mimochodem tva neúčast přispěla k zdarnému průběhu turnaje bez vyraznych vulgarismů a sprostých slov z tvyýh úst, dalších totálně nechutně ožralých lidí, kteří stabilně usínájí během turnaje, nebo nejsou schopni hrát.
Možna je k zamyšlení jestli není toto cesta pořádat turnaje tímhle zpusobem,protože odpadnou automaticky násosky a jiní co dovedou zkazit těm normalním celý turnaj.
Než potrefené husy se ozvou ať se zamyslí nad sebou a tím co vlastně píšou.
Toto bylo napsáno před turnajem:
cena za Petrovice je stejná jako loni, 1200 Kč, za celý víkend, obsahuje 2x ubytování, 2x snídani, 1x oběd, 2x večeře a startovné. Možno zakoupit pouze kompletní balíček!!!!!!!!!!
Muškar a Kaktus
pehac 22.11.2010 21:05
zažili sme Petrovice minulý rok a bolo to super...teraz to nevyšlo pre odcestovanie Classika..nemyslým že ceny su prehnanéé-normalna cena za víkend a stravu...neviem ako bolo teraz,ale vlani ta bola super akcia.A ak sa niekto ožral-tak asi sam..nikto mu nelieval do krku..asi.. pehac+classik
Dadula 22.11.2010 21:01
hrozně mi mrzí, že mi to nevyšlo, ale v duchu jsem byla s Vámi.Tady je odkaz na fotky od Cannese http://dadulababca.rajce.net/PETROVICE-foto_Cannese
Globus 22.11.2010 21:00
I já se přidávám k poděkování za velmi PŘÍJEMNÝ turnaj, s účastí mnoha skvělých, pohodových a slušných lidí. Musím říct, že poprvé po pěti letech jsem zažil turnaj, kde se po druhém kole sálem nemotali jedinci s hladinou alkoholu vysoko nad normálem, nikdo neusínal a nechoval se hnusně k ostatním. Naprosto souhlasím s Pepínem, myslím že cena byla naprosto odopvídající kvalitě ubytování i stravování. Chápu pozici Leška, ale to už je na pořadatelích, aby se k tomu vyjádřili. Ale Myšočko co se týče Gringa a Mahonyho jsi úplně vedle. David po prvním kole odstoupil a Mahonyho bylo nemožné probudit.

P.S. Doufám, že tento sraz nebyl poslední, protože víc jich už není, a byť chápu že se krize dotkla drtivé většiny z nás, snad na příští sraz dorazí mnohem víc stejně pohodových a skvělých lidí.

P.S.S Srdečně děkuji Cannesovi, Lilo a Josefovi za to, že dokázali udělat z jednoho kola nezapomenutelnou dvouhodinovku jak výborného mariáše, tak i zábavy, která se jen tak opakovat nebude.
blaznivka 22.11.2010 20:37
děkuji pořadatelům za pěkný turnaj, ikdyž se mi nepodařilo se pořádně opít, jak bývá mým zvykem na turnajích na moravě :-)
hobitt 22.11.2010 19:40
Jinak já se taky samozřejmě přidám k Pepovi a poděkuji zúčastněným za hezký turnaj a doufám, že se uvidíme třeba za rok zase. :-)
JOSEF2 22.11.2010 18:53
Především bych chtěl poděkovat pořadatelům za pěkný turnaj. Zdůrazňuji PĚKNÝ turnaj.

Hráčů asi nebylo tolik, jak by se dalo čekat. Prostě dřívější léta plná hojnosti, kdy se pořádalo třeba i 5 srazů serveru do roka, jsou asi nenávratně pryč... Finanční krize se jistě taky podepsala na menší účasti než loni.

Teď k výši startovného:
Ano, pro člověka, který si chtěl zahrát jen samotný turnaj v sobotu, je 1200,- Kč určitě jako startovné hodně. Pro nás, kteří jsme do Petrovic přijeli strávit celý víkend, je to určitě normální cena (2x nocleh, 1x oběd, 2x večeře, 2x snídaně, startovné na tombolu). Přiřaďte si ceny k položkám dle libosti, ale myslím, že to sedí.

Protože majitelé hotelu si kladli podmínky pro rezervace noclehů, museli pořadatelé zvažovat různé varianty. Normální cena lůžka na noc pro 2 osoby je za 1300,-. To bych zaplatil jen za nocleh víc než, jsem zaplatil... Maugli s Raulletem se prostě rozhodli, jak se rozhodli. Už teď asi vědí, že tím některé lidi odradili... A příště by to řešili jinak. Ale to je prostě úděl všech pořadatelů. Riskují, že udělají třeba i blbé rozhodnutí. Kdo někdy pořádal nějakou podobnou akci, ví, že nikdy nebudou spokojení všichni.

Ačkoliv se mi v Petrovicích výsledkově pravidelně nedaří, přesto tam jezdím na srazy rád. Příjemné prostředí. Ale jestli se jim nelíbí, že tam přijede např. 40 lidí a kladou si požadavky s blokováním ubytovacích míst, možná by stálo za zvážení změnit místo konání...

Každopádně, nenechte se odradit, fandím celé M-S lize... :-))

P.S.
Jestli se někdo rozhodne, že se v pátek ožere, je to jen jeho svobodné rozhodnutí. A Gringo je taky svéprávnej, jako třeba já, i když jen možná prozatím... :-))
hobitt 22.11.2010 18:15
Ony se ty náklady taky z něčeho zaplatit musí. Stačí se podívat v jakém prostředí se hrálo...
Mysocka 22.11.2010 17:46
Apropo u Vás na Moravě se hráči nediskvalifikují za alkohol?
Mysocka 22.11.2010 17:41
P.S. Jestliže se chcete hájit kompletním balíčkem, tak napište, že bez něj nelze hrát. To jsem ještě na žádném turnaji nezažila, zřejmě hra s Vámi je velmi přeceněna ("každý si to nezaslouží")
Mysocka 22.11.2010 17:34
Jak se Vám líbí? To není Shakespeare, to je Moravsko-Slezská liga.. Ta má schopnost psychicky a finančně zlikvidovat "nejhoršího hráče z Prahy" a vynést Maugliho. Je to jako Sen noci Svatojánské - pozvat si hráče s podmínkou zaplacení 1200 Kč i když nechtějí ubytování ani stravu. Tak se pan "mistr Maugli" zbavil konkurence. Lešek, Mili, Civi, Mahony.. a už jen malý krůček k vítězství. Nezapomeň zdůraznit, že byl Gringo poslední. Psychicky vyřízen po nutném zaplacení se za poslední peníze opil a nebyl schopen odehrát více jak jedno kolo. To se Ti to potom vítězí. Doufám, že po Tvé schopnosti zlikvidovat nejlepšího hráče z Čech, budeme jezdit na Moravu maximálně na dovolenou, neboť ta nám nic neudělala. Jinak Ti přeji, aby sis užil sponzorského daru od opilého Gringa, protože ostatní mají rozum. Uznávám tě jako obchodníka a to je všechno.
Raullet 17.9.2010 10:52
Cena za Petrovice je stejná jako loni, 1200 Kč, za celý víkend, obsahuje 2x ubytování, 2x snídani, 1x oběd, 2x večeře a startovné. Možno zakoupit pouze kompletní balíček. Kapacita námi zamluveného ubytovaní je 32 míst. V případě překročení kapacity je k dispozici ubytování v kategorii Komfort za 1300,- pro 2os/1noc
blaznivka 6.9.2010 18:28
ale něco důležitějšího, prosím zarezervovat jednu postel na obě noci, jelikož nepatřím mezi ty, co vydrží hrát nonstop.
blaznivka 6.9.2010 18:27
vypadá to, že na severní moravě se objevuje rozum :-))
Raullet 6.9.2010 16:24
jen bych dodal, že letos bude v pátek volná zábava, a v sobotu turnaj zúčastněných a hry schopných....:-))), finále MS ligy je po loňských protestech přesunuto na jiný termín.
cepinzcegamy 6.9.2010 13:17
abychom to nezaplevelili, tak kopíruju:

C-tým Pekla Pankrác M-S LIGA vás srdečně zve na již 5.ročník Petrovického srazu serveru.Všechny ostatní ročníky byly velmi vydařené doufáme že i letos se k nám sjede fajn perta lidiček a užije si pohodový víkend u karet a kytar.Z důvodu kapacity lůžek 30 míst na spaní bych prosil o včasné přihláení hráčů z čech a slovenska,abychom v případě většího zájmu mohli zajistit i náhradní varianty ubytování.Předpokládám velkou účast už z důvodu že Petrovice jsou již jediným tradičním srazem serveru.Rezervace na ubytování hlaste hrači Maugli popř. Raulet do vzkazu nebo na mobil 602931493,777802463
space 6.9.2010 13:16
a to je ultimativně unirektální paradox
cepinzcegamy

Toto je posledních 40 příspěvků. Zobrazit vše