Diskuse serverů poskytující tyto hry online: mariáš, scrabble, deskové a karetní hry

sraz serveru 2015

kdopříspěvek
danco 24.6.2015 11:33
Taktiez mi dovolte pridat sa. Organizacia super, ludia super, prostredie super.
Tesim sa na buduci rok ;), pripadne sa moze organizovat aj castejsie.
Georgimu blahozelam k vitazstvu!
Vsetkym len to dobre
stovka 24.6.2015 9:33
Cítil som sa výborne. V príjemnom prostredí všetci boli slušnejší a milejší. Všetkym ďakujem za darčeky a gratulácie.
LeRo 23.6.2015 14:29
O tom, že akcia bola perfektná hovoriť nemusím, bolo to úžasné! Čo by som chcel vyzdvihnúť aj vedlajšie aktivity, hrali sme tenis (s Macek), badminton (s GEM, Rurab), bazény, sauna = dobre sme urobili, že sme prišli už v piatok na obed.
Za nás veľká vďaka!
kenap 22.6.2015 11:14
Díky za supr akci.Byl jsem poprvé a rozhodně ne naposled.I já se podepisuju pod Gringovi slova,bylo to perfektní
pehac 21.6.2015 18:25
Gringo to napísal perfektne....bolo fajn....
Teším sa o rok...
qitko 21.6.2015 16:31
Ahoj mariášníci, díky za účast a pohodu. Příště zas :-)

Výsledky turnaje:
1. Shad, 2. Gringo, 3. Ludvoni, Lero, Mahony, Danco, Venca, Kenap, Maras, Gem, Mutoli, Jarekmat, Mejsi, Mili, Janoza, Maugli, PLamen, Sharon, Qitko, Gregi, Pehy, Pišta, Sagy, Megvi, Duli, Prajz, Blesk, Nagy, Kazimír, Plucka, Macek, Lajči. Střelec turnaji Maras.

Pár foteček na: http://qitkoo.rajce.idnes.cz/Hradec_nad_Moravici/
plamen 21.6.2015 15:40
Moc chci poděkovat za po všech stránkách skvělý sraz. Zejména bych vyzdvihla perfektně zvládnutou organizaci celé akce. Moc ráda jsem vás všechny potkala. Těším se příště .-)
Maugli 21.6.2015 11:10
Díky všem co dorazili k nám na moravu na sraz serveru byla luxusní atmosféra já dojel domů až teď.Moc díky všem co se podíleli na organizaci a těším se na další akci.
Grisa 20.6.2015 23:27
Diky za sraz konany v pratelske atmosfere s perfektnim obedem. Diky Gemovi, Kaktusovi, Qitku, Duli, Sharon a Mauglimu, kteri se nejvice podileli na organizacnich zalezitostech. Budu se tesit opet za rok.
SHARON 5.5.2015 21:53
19-20.6.2015 pořádá MS-Liga již tradiční Sraz serveru, který proběhne v Hradci nad Moravicí ( okres Opava) v Hotelu BELARIA. Ubytování je zajištěno na osobu 250,- Kč( 4 lůžka), 350,- ( 2 lůžka), 400,- ( jednolůžko), 450,- apartmán...Všechny pokoje disponují vlastním příslušenstvím. Startovné na turnaj je 300,- Kč včetně oběda a snídaně( polévka).Můžete se hlásit do vlákna " smluvit hru na živo" či můžete potvrdit svoji účast na tel. 739011152 ( Sharon). Dále ohledně ubytování je nutno si podat rezervaci ,taktéž u mne, s určením výběru pokoje. Vše vyřídím a zodpovím případné dotazy.
Stránky hotelu www.belaria.cz
Budeme se těšit na hojnou účast. MS LIGA