Diskuse serverů poskytující tyto hry online: mariáš, scrabble, deskové a karetní hry

Kdo mě dal na Blacklist

kdopříspěvek
ssss 22.10.2006 23:36
ty demente litaci vozrala :-))) ja nic nezakladam ty troubo :-)))))
motyliLET 22.10.2006 23:30
takze takato tema je tu davno, ssss nezakladaj stale nove petchoviny :)
sjetiny 2.9.2005 23:34
Jaroušku aha :o)))))))))))
Filepra 2.9.2005 17:03
PJV: zamyšlení nad předáním informace hráči o tom, že si ho někdo dal na černou listinu: zdá se, že není na závadu tuhle informaci předat, že to není zásah do soukromí, ale ozývají se mi hráči, kteří si to nemyslí - není výjimečné, že ze si někdo dá do blacklistu hráče, o kterém má dobré mínění nebo s ním dokonce pravidelně hraje naživo. Důvody se pro to najdou. V takové situaci je ono předání informace nepříjemným zásahem do soukromí a může způsobit mrzutosti ...

JOSKA: možnost, že KILIAAN a ANTIKRIST je jedna osoba, prověřím
PJV 2.9.2005 16:59
Ale houby podivne, belicko:-)
a) kdyz jsem si tady precetl treba v nedavne dobe o excesech ddr (jiz po nekolikate), ci vobe davnejsi o modrakovi, kartovi, jozkovi13, roxy, chapu, ze u nekoho to jsou to okamziti adepti na takove hodnoceni
b) kdyz nekdo nekoho hodnoti 5/5 a ty ho mas treba 1/1, proc si myslis, ze tve hodnoceni je spravnejsi? Myslis, ze mas "spravnejsi" pohled?
c) a kdyz ho ma vetsina 1/1 a nekdo 5/5, je jen proto povinnen mit stejny nazor? jednomyslne k lepsim zitrkum? Zajimave, ze takovy nedemokraticky pristup eskaluje zorvna ted... (a ozaj dobra rada: nechtej tu vest debatu na tema, co myslim tim "zrovna ted":-)
d) mam treba v bleklistu exota (verim, ze se pozna a identifikuje se s tim oznacenim exot:-) ), prestoze ho hodnotim jako mariasnika znamkou 2; rikam tim, ze s nim proste nechci ani nahodou hrat! A protoze vetsina ho v bleklistu nema, je to podivne, nestandardni, v rozporu s vetsinou a je treba to korigovat? JJ, chzektek mezi nami na vsech urovnich, ve vsech oblastech.
e) Uz jsem to tady psal asi 100X: nechcete tedy udelat komisi, ktera kazdemu poradi, jak ma koho hodnotit???
sjetiny 2.9.2005 15:57
a to je fakt, Emanueli ;o))))
sjetiny 2.9.2005 15:56
Jaroušku nebudu rozebírat i/y, jen jsem se chytila opravy Bobika a reagovala na "dát někoho do Blacklistu", místo na "dát někomu ohodnocení" ;o)
jinak k vlastnímu obsahu:
chápu, že si někdo dá někoho do Blacklistu (i třeba proto, že hraje velmi dobře a dotyčný se necítí na hru s ním)...
ale hodnotit kvůli tomu plným počtem, tedy 5/5, ačkoliv hodnoceného nezná a nikdy s ním nehrál, je jemně řečeno podivné :o)
motyliLET 2.9.2005 15:49
sjetinko nie na to ako si nabehnut na zed som expert ja v ulozenych sehravkach :)))
sjetiny 2.9.2005 15:38
Bobika jasně, že jo, protože takhle náramně si postavit zeď a pak si o ni rozbít ústa s rozběhem dokážu asi jen já... jo když má člověk talent, tak se neubrání ;o)
a nenaváděj mě k pití v poledne, ani když by to mělo být ředěné :o)))
PJV 2.9.2005 14:50
jojo, asi 106 preklepu a JEDNA HRUBKA (i kdyz vznikla taky preklepem, ale to neni omluva, jen vysvetleni - hrubka je hrubka). Bobiku, Sarah, belisisko, tak jen do me! A v teto souvislosti me docela tesi, ze poteseni z nalezeni te hrubky je patrne odepreno zrovna skutrovi, ktereho by to jinak urcite moooc pobavilo
PJV 2.9.2005 14:46
nechapu, co zde resite s temo bleklistem (jj, rad pocestuji zejmena ang. slova, takze podle pedagogu mozna jetse vetsi bedil, nez kdybych n"jenom" nevedel, jak se to pise:-) )? Nekdo tim oznaci, ze z nekym jinym nechce hrat, a to at jiz z duvodu "objektivnich" (= subjektivnich, ale vetsine pochopitelnych), ci subjektivnich, at jiz kvuli "herni" ci "lidské" slozce. A vy se tu informaci od doby pred dvema tydny dozvidate v hodnoceni - nekolik si nas to pralo, abychom vedeli, kam se necpat. A co vy protestujici chcete dosahnout? Aby s vami presto chtel hrat? Nebo jste ve sve jesitnosti tak dotceni, ze s vami nekdo nechce hrat??? Pokud nekde nastalo jen nedorozumneni, pak si to vyrikejte mezi ctyrma ocima, a pokud se i pak nedohodnete, tak holt spolu nebudete hrat! Jakym pravem chcete nekoho nuti, aby mel povinnost s vamo hrat, kdyz proste nechce???
btw: a mj nevidim na druhe strane nejmensi duvod, kdyz tu verejne reknu, kdo si me na bleklist dal, nebo koho jsem si dal ja. Vubec si nemyslim, ze jsou to nejak citlive duverne informace. Proste z nejakeho duvodu spolu hrat nechcem. Pri te prilezitosti ale predpokladam, ze hrani poharu nemuze nejake bleklisty brat na vedomi: tak nekdo s nekym treba hrat nechce, ale musi, kdyz to tak vyjde a jinak uz to poskladat nevyjde. To by se melo file v systemu nastavit...
Bobika 2.9.2005 13:27
to sjetiny, vlastně česky ty sjetiny...:))): pokud v poledne nevidíš, máš asi oční vadu a v tom případě bych doporučil návštěvu odborného lékaře, nebo to chce míň pít, případně to ředit...:))) Já osobně se přikláním k první variantě, ředěný mně to tak nechutná...Co se týká mě,mně,mne, před prázdninami jsem za to zdrbal jednoho žáčka. Hned v pondělí se mu omluvím...:)))
A jinak doufám, že to bereš jako srandu a přeju dobrý list.
sjetiny 2.9.2005 12:25
a jéje, pěkně jsem si naběhla, na oči nevidím, všechno je ve 3. pádu :o)))))))))
jdu spát, sorry ;o)))
sjetiny 2.9.2005 12:22
to Bobika: první mě nech jak je, vyměň druhé mně (4. pád mne, mě)a bude to OK ;o)))
Bobika 2.9.2005 11:19
Oprava prvního mě na mně...:)))
Bobika 2.9.2005 11:18
Pokud mě někdo dá 5/5 + blacklist, dá se to pochopit...
Co ale v případě, když mně jeden z hráčů dal 1/1 + blacklist...A přitom si nejsem vědom, že bych ho obral o nějakou závažnou částku...:)))
Globus 2.9.2005 8:43
Z teho si nic nedelej Josifku, dokud te nekdo neda na blacklist jen proto ze je blbej a nezvlada tvoje nazory, tak je to v pohode-:)))) Mimochodem vsem zminovanym pacientum nedekujem - vypadnete.
JOSKA 2.9.2005 4:03
ANTIKRIST a KILIAN jsou asi jeden a ten samej.Dneska mi dal ANTIKRIST 5/5 a blacklist a KILIAN taky,aniž bych si byl vědom,že jsem s ním někdy hrál :-)))
Karim 1.9.2005 22:47
Sarah, alespoň vidím, že jsme hvězdy za bůra. Jako bych se vrátil zpátky do školy. Tam jsem taky dostal pětku, že měla učitelka ve stole psa, anebo že o mně slyšela to nejhorší
JOSKA 1.9.2005 22:27
Rozšířil jsem svojí sbírků na 5 !!! :-)))ANTIKIRIST si mně dal na blacklist za to,že dal křivýho fleka na moje lepší dvojky a zakukal,dřevák .-)
Sarah 1.9.2005 1:49
Karimku, nejsi sám i já a sjetinky jsme za pět a na blacklistu,asi je to nějaké forma ocenění :-))))))))
milda 30.8.2005 17:12
svadlous, elektrosoky jsou znovuobjevena metoda, bohuzel se provadeji jen v narkoze, cili jejich efekt je sice psychiatricky ale ne radne psychologicky...vzpomenme jen na Prelet nad kukaccim hnizdem...:)))
motyliLET 30.8.2005 17:00
budem stihany za zverejnenie osobnych udajov DUHY taka DUHA kua sa okamzite prefarbi ze som ju verejne prezradil a zverejnil jej osobne udaje :)))
svadla 30.8.2005 15:37
mildus mudr mi pravil, ze uz dalsi transplantance nepomoze, leda snad elekrosoky - mam to zkusit, pry uz to mas za sebu ?
motyliPRDe, na vodarne bleklist existuje, hadej kolik jich tam je? jsou na nem zverejneni ti, kteri k temu dali souhlas, neb mame zakon na ochranu osobnich udaju :-)
Veprik 30.8.2005 1:55
myslel jsem blbe, za ostabni, nikdy uz to neubelab
Veprik 30.8.2005 1:54
neni, jen v nazvech vlaken, tam mu to vadi stejne, jako vsem ostatbim, i mne



a schvalne, myslel jsem si hacek, nebo ne? :-)))
Ondounek 30.8.2005 1:29
Tesla je puntičkář. :o)))))))))))
tesla 30.8.2005 1:28
Svadla, naopak ja jsem proti upozornovani na preklepy, proti tomu, aby tady nekdo blekotal neco o inteligenci pisatele, ktery napise "filisoficke" misto "filosoficke". Jenze tohle je nazev celeho vlakna, navic pravdepodobne nejde o preklep, ale neznalost. Je potreba to opravit.
Karim 29.8.2005 23:19
Co je to Stafford? Nikdy jsem s tou věcí nehrál, alespoň si nejsem vědom. A ligu vlastně ani nehraju.
motyliLET 29.8.2005 18:01
svadla naopak nech vsetci vedia ze si dement a neplatis za vodu fuj hanba ti! :)))
milda 29.8.2005 17:17
svadlousku, a rovnou transplantaci mozku nechces, abys to mel vsechno naraz?:)))
svadla 29.8.2005 17:15
teslo prosim te oprav mi pravopis, sklonovani a atp :-)
svadla 29.8.2005 17:13
nemyslim, ze jde o verejnou vec - tyka se pouze 2 subj. u nekeho su popicista, a to je vec moje a jeho. budu-li popicita napr. u vodarny, ze radne neplatim, maji me oni na bleku, ja potrebuju vedet, ze me tam maji. ostatnim odberatelum potom prd, neb to jejich dodavky neovlivnuje. necht me tedy zverejnuji s mym souhlasem, nebo na zaklade nejake mnou neovlivnitelne vyssi (pravni) sily.
JOSKA 29.8.2005 13:20
V mládí to funguje jako vábnička,ve stáří jako hadr na podlahu.
rodor 29.8.2005 13:12
nejaky me x mne me netrapi..ja chybel na ZS na biologii zeny a ted s tim mam v dospelosti problemy. Napriklad vubec nevim na co maji ty dva hrby na hrudi...
Bobika 29.8.2005 13:05
To je ok, Joska, takovej Skrat byl na operaci apendixu celou ZŠ...:)))
JOSKA 29.8.2005 12:43
Filepra:Omluva se přijímá bez dalších námitek :-)
tesla:na mne mně mě jsem na základce chyběl(byl jsem na operaci apendixu)a stydím se,že jsem se to už nikdy nedoučil.Prostě mám hlubokou mezeru ve vzdělání a potáhne se se mnou až do smrti.Nebuď na ... tak zlej :-)
melone 29.8.2005 11:39
neboť zkus někam dát ceduli melounům a ost debilům vstup zakázán, skrytou aby si ji meloun a ostatní debilové nemohli přečíst,pak ztrácí smysl.Hlavně nahrává sralbotkům,kteří neumějí říci veřejně,že s někým nehrají....
melone 29.8.2005 11:32
tak opět a znova,jestliže,se mnou někdo hrát nechce je to věc veřejná ne soukromá proto navrhuju zveřejnit všechbny blacklisty,věc sokromá je co si o kom myslím,že s někým nechci hrát tj. přeji si aby si nesedl k mému stolu je z logiky věci věc veřejná..........
motyliLET 29.8.2005 10:50
Teraz mi nie je jasne naco to tema tuna potom je , asi mi to moc nepali po cesky ale pochopil som to tak ze tu napisem kto ma dal na blacklist.....ak nie premenujte tuto temu nejak zrozumitelnejsie alebo ju zmazte uplne :)) alebo je tato tema vari nato aby som mohol zverejnit koho som dal na blacklist ja? to je potom to iste ako opacne :))
tesla 29.8.2005 10:03
Odstran prosim tu chybu z nazvu tematu. Bud mne bez hacku, nebo me s hackem. Tenhle prispevek pak klidne smaz :) (Jinak bych tu byl za vola, nebo dokonce za JOSKU, to by bylo jeste horsi)
Filepra 29.8.2005 4:07
JOSKA: promiň, já si nevšiml, že ukazuješ koho ty sis dal na blacklist! strhl mě název tématu ..

olimach: další způsoby jsou uzamknout stůl adresně sms "_xolimach" (ale pochybuju, že by to suzaniela dělala) nebo nějaké obecné vyhrazení např. pro družsva, poháry, ale nevím, asi bude potřeba další zkoumání
olimach 29.8.2005 3:55
Doufám, že to kvůli joskovině nezrušíš :-)))
olimach 29.8.2005 3:53
File, jak muže být důvěrné, že jsi u někoho v blacklistu ? Vždyť na to přijdeš, akorát se budeš jako dement nejprve připojovat (odpoví Ti to, že je zamčeno) a pak povedeš trapnou konverzaci s oběma hráči, abys zjistil kdo je tvůj "nekamarád" a evidoval si ho.....
Jsem pro oboustraně veřejný blacklist...

PS: Ten výpis není úplný....nebo je jiná možnost, jak bránit připojení jen některým hráčům !!? ....nelze se připojit k hr. suzaniela....
JOSKA 29.8.2005 1:44
Ale File,zveřejnil jsem,kohoj sem dal JA na blacklist.To je to samý,jako kdybych řekl,že jsou komunisti zasraný prasata a ty jsi to zcenzuroval,protože je to zásah do jejich soukromí.Kua na letný bráníš "práva" fetáků a tady to mažeš :-(((
Filepra 29.8.2005 1:37
Seznam hráčů, kteří vás mají v blacklistu, je důvěrný, jeho zveřejnění je zásah do soukromí oněch hráčů.
Filepra 29.8.2005 1:34
berlok: spíš ke zrušení možnosti zobrazit, kdo mě má na blacklistu ...
motyliLET 29.8.2005 1:12
no takze JOSKA aby si nemyslel ze som pacifista tak aj ja som rozdal par bleckov :
CBM
DUHA
kose
lacy
Poo
rawen
vitab
zelkov
JOSKA 29.8.2005 1:08
Vzhledem k tomu,že mně motýl převálcoval v počtu černých puntíku,jsem nucen zveřejnit všechny,kteří mají puntík ode mne.Přátelé v černém,doufám,že se zachováte jako praví muži a dáte si mně taky do blacklistu a pomůžete mi tak k vítězství!Předem děkuji.
Dragon
iv4n
Kooper
Lantsmit
martyn
pet
sparta
tatka
motyliLET 29.8.2005 1:01
Tento příspěvek byl moderován. Pro jeho zobrazení klepni sem.
JOSKA 29.8.2005 0:52
Blázníš???A přibyde mi dalších 8 :-)))
sjetiny 29.8.2005 0:52
mým Ježíškem je Stafford.. teď jsem ho móóc poprosila, aby mi to dosvědčil a páč to je určitě hodnej Santa, jistojistě mi to potvrdí ;o)
(Josuo nevytahuj se, není důležití qantita, ale qalita, víme? ;o))))))))
thidney 29.8.2005 0:50
v tom pripade bys mel zverejnit i druhou stranu ucetni knihy, ne jen dostal.
berlok 29.8.2005 0:49
Tak se jim vyhýbej,jako lidem na ulici.-))
JOSKA 29.8.2005 0:48
Ne ne,blacklist nerušit !!!! Sám jsem rozdal 8 černejch puntíků a nechci se s těma "hráčema" u stolu už NIKDY potkat!! :-)))
berlok 29.8.2005 0:46
Jé.jé, jé už se perou,už se perou:-).Možná že to povede ke zrušení blacklistu.Joska dobrý.-))
JOSKA 29.8.2005 0:42
ddr,Kodl,Opel a PaJ