Sraz serveru v Mýtě – 1.-3.9.2006

Výsledky

Karimovo povídání

První zářijové odpoledne přivítalo v tradičně útulném prostředí baru Motelu v Mýtě (či spíše u Mýta) dychtivé mariášníky ze serveru www.talon.cz, kteří chtěli na víkend zaměnit hru on-line za hru naživo. Zatímco se srazoví nováčci rozpačitě okukovali, staří ostřílení mazáci rozdávali karty již na parkovišti. Usměvavá Zuzka, na jejichž bedrech leželam organizace turnaje společně s Karbanem a Járou4, každého přivítala pocelem na líčko a ty pocely se postupně množily s přibývajícím počtem dostavivších se dam. Největší starosti Zuzce dělali opozdilci a absentéři, ale jinak páteční odpoledne, večer a část noci (já vím o dění do tří hodin) proběhly za příjemného pleskání karet a zurčení Gambáče, Becherovky, Ferneta.a Jacka Danielse. V sobotu ráno se dostavili další zájemci o hru, mezi nimiž byli i hosté z  Kladna (bývalí hráči serveru) a to největší ženská “bodová střelkyně” Květa Hlízová (strega) a bývalý předseda STK svazu Milan Mareček (furbo). Protože bylo na startu připraveno 39 hráčů, bylo nutno přemluvit Slovanovu přítelkyni Maťu (či dvojicu), aby doplnila počet na 40, což se podařilo a bylo možno odstartovat první kolo. Po absolvování čtyř kol, během nichž se odehrálo mnoho urputných soubojů, objevili se překvapiví vítězové kol a pořadí se stále přelévalo nahoru a dolů, se nakonec stal vítězem nováček srazu ADCD před Gringem a Shadem. Dadulka, která zahrála nejvíc bodovanou hru za 130 Pb, získala bramborovou medaili a pátý skončil Jeliman.

Závěrem bych chtěl ještě jednou poděkovat za uspořádání pěkného srazu a zajištění bohatých cen všem třem pořadatelům, Karbanovi, Járovi4 a Zuzce, té navíc za její starostlivost po celou dobu trvání srazu a za pusu, kterou jsem dostal na začátku a na konci srazu. Dále všem zaměstnancům motelu za příjemné prostředí a dobré jídlo a pohledné a ochotné obsluze za jejich třídenní obětavost při doplňování našich vydaných kalorií. A nakonec bych chtěl poděkovat všem nosičům, kteří se mnou měli tu trpělivost a nosili mne, podle potřeby, z patra na patro.

Karim


Dadulina zpráva

Ahojky vespolek :-)
Tak turnaj v Mýtě máme za sebou a je to škoda. Organizátoři se zase vytáhli.Vše bylo perfektně připravené, Zuzík a Karban se zase vytáhli. Cen bylo víc než dost. Jídlo chutné a alkoholu dostatek. Někteří přijeli už v pátek a samozřejmě se mimo jiné hrál mariášek. Trénovalo se až do brzkých ranních hodin, aby nás nic při turnaji nepřekvapilo. Turnaj začal v 9.oo hodin přivítáním hráčů a pak se hrálo a hrálo…čtyři kola po dvou hodinách. Celkem se zúčastnilo 40 hráčů , mezi jednotlivými koly nebyly prodlevy a tak to hezky“odsejpalo“. Karim se postaral o výsledky a“ sypal“ to do počítače jako divý. Výsledky určitě dodá Karimek . Po vyhlášení výsledků někteří slabší jedinci ( ale těch bylo opravdu, ale opravdu málo ) se rozjelo domů , no a my skalní jsme si konečně mohli pořádně zahrát mariáš :-). Teda jestli se tomu dalo říct hraní mariáše. Kecali jsme o životě, drbali kamarády, vyprávěli jsme si různé zážitky a hrozně moc jsme se nasmáli. Dlouho jsem se tak dobře nepobavila a doufám, že jsem nebyla sama. Prostě bylo to prima a proto je škoda, že to tak rychle uteklo.
Je fajn, že se tyto turnaje pořádají, že máme možnost se poznat osobně. Už se těším na další turnaj a na to, že tam přijedou zase další, kteří hrají na netu a ještě na turnaji nebyli. Tak to je asi tak vše, co jsem Vám chtěla říct. Přeji Vám všem kartu jako řemen ale sobě ještě lepší a AHOJ AHOJ AHOJ na dalším turnaji.

Dadula


Fotky od Daduly:
Acdc Scippy Jara.jpg
Acdc Scippy Jara

ACDC.jpg
ACDC

AliasB.jpg
AliasB

Bulibaska a Rezek.jpg
Bulibaska a Rezek

Cannes Acdc Kubik.jpg
Cannes Acdc Kubik

Chrochtatko ruzovolici.jpg
Chrochtatko ruzovolici

Dagg.jpg
Dagg

Dvojica - Mata.jpg
Dvojica - Mata

Hopsik a Jara.jpg
Hopsik a Jara

Jarin.jpg
Jarin

Jennifer.jpg
Jennifer

Jirkaci.jpg
Jirkaci

Karim.jpg
Karim

LeRo Lissmac.jpg
LeRo Lissmac

Matitko.jpg
Matitko

Milada.jpg
Milada

Ocucany.jpg
Ocucany

PeM a Pilka.jpg
PeM a Pilka

Slovan.jpg
Slovan

Suzicka.jpg
Suzicka

Veprik Dadula Bombon.jpg
Veprik Dadula Bombon

vitezove.jpg
vitezove

LeRo Dadula Finist.jpg
LeRo Dadula Finist