Pomoc při problému s hrou


 • Vzhled a velikost hracího okna

 • Pokud máš pocit, že jsou prvky hracího okna (hráči, stůl, tlačítka, ...) rozvrženy nesprávně, může to být způsobeno funkcí zoom (lupa, přiblížení) tvého prohlížeče, protože hrací okno je webová stránka jako každá jiná. Použij klávesu Ctrl + kolečko myši pro nastavení optimálního zobrazení.

  Stejně doporučuji postupovat pokud si hrací okno zvětšíš např. na celou obrazovku.

 • Obnovení spojení

 • Webová verze hracího okna je stránka jako každá jiná a proto při řešení problémů s odpojováním nebo zobrazením je první volbou stisk klávesy F5 nebo Ctrl-R. (Na otázku, zda chceš Opustit stránku v tomto případě odpověz kladně - stránku hracího okna neopouštíš, ale obnovuješ.)
  Prosím neopouštěj hru ve verzi HTML5 prostým zavřením okna, zůstal bys u stolu "viset". Počkej na konec hry, nebo tlačítko "Konec" zobraz přes Funkce > Zobrazit tlačítko konec.

 • Spuštění hry

 • Pokud nemůžeš použít Javu, přepni "hrací okno" nalevo od seznamu stolů na "web".
  Tato verze funguje mimo PC i na tabletech a větších chytrých telefonech. Tam pro hru doporučuji prohlížeč Chrome, Firefox nebo Safari, a ne ten výchozí.

  Ke hře na PC doporučujeme plugin Java. Jestli ho máš nainstalovaný zjistíš v tomto rámečku:
  Pokud se v něm do půl minuty neobjeví "Java je nainstalována", je snadné ji doinstalovat:

    Nemáš Javu nainstalovanou? Instalace Javy

    Máš, ale nejde spustit? Odblokování Javy  Další informace můžeš získat v obsáhlejším Řešení problémů.         Nápověda ke spouštěcímu okénku