Diskuse serverů poskytující tyto hry online: mariáš, scrabble, deskové a karetní hry

Nygdo - snímání po přípojení čtvrtého hráče

kdopříspěvek
nygdo 30.7.2012 22:44
V noveom hracom okne, urcenom pre Javu 1.7 sa dávno hlásená chyba objabuje znova.
Ide o situaciu, ked su pri stole (licitak) 4 hraci a jeden divak. Jeden hrac sa odpoji a server vcucne do hry diváka.
V tejto situacii server ponukne snimanie tomu hracovi, ktory bol divak a je vcucnuty do hry. Tento hrac moze ako jediny u stolu snimnut, ale NEHRA. Server to snimnutie odignoruje a snima sam.
space 20.2.2011 16:46
to macjandc - původní nygdův popis zpochybňuju stále, netýkal se totiž situace, kdy se čtvrtým hráčem stává divák - o této situaci jsem ve svém příspěvku sám napsal, že je v tom bordel (je to totožná situace, kterou nygdo uložil (viz sehrávky a Bobešův komentář).
Já reagoval na to, že po připojení čtvrtého hráče dle mého k tomuto problému nikdy nedošlo (mluvím ale o situaci, kdy se k třem hráčům připojí čtvrtý (zvenku), nikoli už přísedící divák
jeliman 20.2.2011 16:31
to macjandc:kdybych to věděl,tak napíšu:"vím to"či něco podobného,protože to nevím,píšu:"asi" či tak nějak jsem to tuším psal
nygdo 20.2.2011 16:26
Děkuji Ti, Kapitáne, že ses mě zastal .-)
macjandc 20.2.2011 15:56
to Nygdo: Ja som si to prečítal reagoval som však len na SPACEho príspevok, ktorý tvoj popis situácie spochybňoval.
to Jeliman:
stačí se podívat do Registru a vidíme, že po připojení čtvrtého hráče snímá Automat - Server, takže to asi víš. Nebo ne??
U diváka, který je po odchodu připojen, se navíc objeví ikona pro snímání " = ". Hráč/už není divák/ sejme, ale snímá stejně Automat.
Odstranění snímání automatem je část hráčů / pro které je snímání výhodou = umí to/ stav, který by jim více vyhovoval.
Stejně tak by v situaci, kdy hráč nesejme, mohl být Automat nastaven na sejmutí např.30 a na jiná sejmutí by Automat nebyl nastaven.
Otázkou je, zda cílem je dát více prostoru a možností těm, co se zajímají a pak vědí nebo těm co nesnímají a čekají, až jim to nadělí Automat.