Diskuse serverů poskytující tyto hry online: mariáš, scrabble, deskové a karetní hry

Požadované chování slušného hráče

kdopříspěvek
motyliLET 12.11.2010 20:12
nie su vsetci hraci to pozor, hrac ma cest charakter zmysel pre fair, takze vsetci tu hraci nie su :) inak preco riesite to co by mal riesit dr chocholusik alebo iny odpobrnik na dusevne poruchy? :))))
Tomy 9.11.2010 22:06
Limit limituje maximální prohru třema stovkama. Jinak by vás totiž loutkář vykrmil daleko víc. Ale vy byste si toho asi stejně nevšimli :-) Povídačky o tom, že je tady každýmu úplně jedno, kolikátej skončí, co tady teď padají o 107, beru s rezervou. Jsme hráči, čili z podstaty v nějaké hře soupeříme. A asi ne o to, abychom prohráli. Ale snad ne za každou cenu. Je to o férové hře a o zábavě. Tak prosím příště respektujte zdravý rozum a bojkotujte tyto anomálie. Protože to, u čeho jste tehdy loutkářovi svítili, mariáš nebyl.
MilanB 9.11.2010 19:36
"Lepsi je ted proste doufat, ze si podvodu nekdo vsimne a da nam vedet."
Nevím, jestli je v takovýchto případech namístě slovo "podvod"
Jak už tu bylo řečeno, loutkar do té doby hrál "na špici", u stolu to nevypadalo, že je s někým domluvený, nacpal do nás do všech bez rozdílu. Proč? - to možná neví ani on sám.
Jestliže se dá limit zahrát i v normální hře tak proč je to limit? Limitováno by mělo být něco "nenormálního".Když je to limit, proč nic nelimituje, ale jen napíše nějakou hlášku a jestli se nepletu, tak až po hře? Pokud to má být jen upozornění, mělo by asi přijít už když to někdo točí jak větrník.
"Vycpávání" podle mně (pokud) probíhá, tak výhradně tak, aby to nebylo "okaté" a tomu se "systémově" asi nedá zabránit. Pokud to není složité, bylo by dobré systémově zabránit alespoň úletům tohoto typu, než se potom osočovat a školit co kdo měl a neměl udělat.
Nešlo by třeba místo hlášky o limitu dát něco jako "Platba za hru je příliš vysoká- šlo o korektní hru? A potvrdit ano - ne.
Veprik 9.11.2010 12:48
Woithovy prispevky nikdo prekladat nebude, protoze:

1. Bys jim stejne nerozumel, ani kdyby byly cesky
2. Obsah prispevku (vsichni jsou buzny, krome wendy a woith) zustava stejny v jakemkoli jazyce a prispevku
2. za 9 let jsi jediny, kdo toto prani projevil, tedy nema cenu se jim zabyvat.
sjetiny 9.11.2010 12:29
máš vysokou školu, tak se snaž :o)) ( vysvětlivky smajlíka : směju se ti, tajtrdlíku)
tesla 9.11.2010 8:44
Lidi, muzete mi prosim nekdo do cestiny (nejlepe s vysvetlujicimi komentari) prepsat woithuv prispevek?

Jinak programovou ochranu nechystame, protoze
a) Limit se da zaplatit i v normalni hre
b) Slusne vycpat se da i podlimitni platbou
c) Za 9 let tento pripad nenastal tak casto, aby se nam vyplatilo o tom premyslet. Lepsi je ted proste doufat, ze si podvodu nekdo vsimne a da nam vedet. Pokud si podvodu nikdo nevsimne, jedna se pravdepodobne o podvod maly, ktery zas nema cenu resit.
space 9.11.2010 0:18
drahý woithe,
kdyby sis před napsáním svých "trefných" příspěvků dal aspoň tu práci, že si zjistíš, k čemu se vlastně vyjadřuješ, možná bys zjistil, že v době, než loutkářovi tímto způsobem cvrklo, vedl s poměrně slušným náskokem tabulku. Na to, co se stalo, mě přivedl fakt, že po sobotě, kdy jsem byl naživo a na serveru nehrál, mrknu na tabulku a nejenom, že loutkáře nevidím na prvním místě, ale ani ve první dvacce. Což mě dost zarazilo, protože jeho herní kvality znám velmi dobře, tak se mu mrknu na skóre a koukám, že během jednoho dne je z +1100 najednou -1100. Takže se zvědavě podívám do registru a vidím, co proběhlo.
Kdybych se třás o nějaký přední pozice, tak naopak držím hubu, protože mi momentálně hlavní konkurent vlastní vinou odpad.
Důvod, proč hubu nedržím je ten, že nedávno tady podobným způsobem hrál baci a já podpořil zablokování jeho účtu, protože podobnej přístup se mi prostě nelíbí a hru degraduje - i když se vyserem na nějaký žebříčky, tak tohle s hrou nemá nic společnýho. A ačkoli proti loutkářovi (i přes naše určité dávné rozepře) nic nemám, tak to neznamená, že najednou změním názor.
Mimochodem, nenavrhoval jsem žádný odečítání bodů, jen jsem se na základě nedávné paralely s bacim ptal, jestli se to bude nějak řešit. Ale to je zřejmě jedno, protože kdyby sis ty fakta nepřekroutil, tak by sis nemoh rejpnout, a to by bylo určitě k nevydržení
Tomy 8.11.2010 22:49
Pochybuju, že by tam obrana vejrala tři kola, kdyby to tam loutkář mlátil do někoho a oni by co dvě minuty kešovali kilo. To by bylo stížností a uložených sehrávek stejnými hráči. Tak nechte těch keců, že jste nevěděli, o co jde. Osobně je mi uplně jedno, jestli někdo někomu něco dá nebo vezme, když toto potkám, tak se odpojím napoprvý, žalovat nepůjdu, ale dotyčný dostane bleka a fertig. Jinak programově bych to neřešil. Pokud ti milane během tří minut vyskočí dvakrát na monitoru "byl překročen limit platby", tak se odpoj, a to i v případě, že to platíš. Protože za této situace probíhá zatmění u tebe :-)
MilanB 8.11.2010 22:01
Ještě mně napadlo, nejde to nějak ošetřit v programu? Když může vyskočit hláška, že byl překročen limit, tak může program zároveň přestat počítat výsledky do ligy až do dalšího připojení nebo něco podobného "systémového".
MilanB 8.11.2010 21:44
Jasně že nejde :-)
Teď už vím, že se mám odpojit po první takové hře.
Včera jsem si poprvé říkal, že to je nějaký úlet, že to přejde. Podruhé, že snad něco takového už potřetí nikdo neudělá. No a potřetí jsem se odpojil.
A celou dobu vzpomínal, kdy jsem s ním hrál naposled a jak to probíhalo.
Rozhodně jsem se netetelil radostí, jak jsem lehce "zbohatl" :-)
woith 8.11.2010 21:32
Copa Space ? Bojíš se, že by tě někdo mohl ohrozit na Tvé posici ? Ty můj malý ješito.
Copa znamená termín :,,náznak stovky ,, ?
Copa takhle zastávat názor, kdy trestáte za tento prohřešek za virtuální peníze, že naživo je to to ještě horší. 4ekal jsem dlouho, ale dočkal jsem se...
Nejmenovaná pražská buzna vycpala druhou nejmenovanou pražskou buznu jen proto, aby náhodou woitha, nabo wenda neporazili největšího homosexuála...
To že se tu někdo rozhodne odevzdat virtuální peníze (doktor) neznamená, že by chtěl někoho vycpávat. U doktora to beru jako pravidelně se opakující zatmění (u žen menzes) při němž není schopen přemýšlet.
No a na závěr bych jen konstatoval, že pražská buzna buznou zůstane.
tesla 8.11.2010 21:03
V tvem infu ctu: "Dokud nejde o život de o h...."

Sorry, tahle interpretace meho prispevku mne nenapadla. Melo to byt:
1) Stalo se neco, co nechceme
2) Vyresili jsme to tak, ze jsme vam sebrali neopravnenou vyhodu
3) Priste ocekavame, ze nebudete hrat vic nez jednu takovou hru a o chovani sjeteho jedince nam date vedet, diky

O zivot snad nejde....
MilanB 8.11.2010 20:35
Kde bylo možno se dříve dočísti, že jsem povinen něco hlásit? : Požadované chování slušného hráče serveru: Pokud někdo vytočí nesmyslný limit (např. na 2 sedmy s kilem, ačkoliv nemá sedmu a ani náznak stovky), tak se hráč hned po této hře odpojí a dá nám o panu krmelcovi vědět. V takovém případě mu to kilo necháme, jako poděkování za upozornění. Navíc nikdo neovlivní, že ho někdo jednou vycpe. Když ale !HRAJE 3 HRY! a nic nám o tom neřekne, jako v případě pana loutkaře, pak o svou výhru přijde.

Nehodlám se stát mistrem této ligy a nějaká stovka je mi fuk. Na..re mně ale, když jeden večer natrefím na sjetého (či jinak potrefeného) loutkáře a druhý den jsem za něco veřejně pranýřován (označen za neslušného).

Toto je posledních 40 příspěvků. Zobrazit vše