Diskuse serverů poskytující tyto hry online: mariáš, scrabble, deskové a karetní hry

čtyřka - bez možnosti snímat?

kdopříspěvek
dagi 2.5.2017 19:16
Nejen že nejsme vidět při 4 hráčích, ale v registru se to jeví jako volený, dalo by se to opravit? Děkuji
Megvitatas 2.5.2017 18:44
Stůl čtyřka M je vidět v seznamu stolů jen v případě, že není kompletní. Je-li obsazen čtyřmi hráčí, nevidí ho ani ten, kdo má v nastavení "umožnit přihlížení"
dagi 2.5.2017 18:40
Ahojky, děkuji, ale oprava potřebuje ještě opravu, obsazený stůl není vidět, neobsazený už vidět je, třeba teď, hrajeme, ale nikdo nás nevidí a nelze přisednout jako divák.
zkuzi 1.5.2017 22:11
já jsem,aby se bez ré nehrálo a hlavně néé povinnost na trháka.
Filepra 1.5.2017 21:43
ok, tak jsem to změnil, hra (bez sedmy) se hraje jen s RE i této variantě
Kakauko 1.5.2017 21:09
hra by sa mala hrať nie automaticky, ale aspoň povinnosť na trháka---
si myslím
dagi 1.5.2017 21:04
Děkuji
Filepra 1.5.2017 21:03
varianta míchané čtyřky byla právě přidaná, pro založení stolu musíte mít v Nastavení zašrktnuto "Míchaná varianta"

tato předvolba zároveň mění nastavení stolu tak, že se hraje hra i bez RE

ve voleném to dáva smysl, ve čtyřce si nejsem jistý, pokud ne, můžu to pro čtyřku změnit
Silius 30.4.2017 22:35
Mě asi nik nebere vážně-ale já su taky pro.
Marenka 28.4.2017 17:48
Jsem pro
Ferda12 28.4.2017 11:51
Bobeš má pravdu není v tom problém.
sekvoj 28.4.2017 9:14
ano, ano Bobši, nejde o nic jiného než o eliminaci možnosti podvodů o co mi jde i u trojkového mariáše, děkuji a souhlasím
Bobes 28.4.2017 8:56
MrGenius: Bavíme se o stavu před sejmutím. V reálu se dohraje hra, někdo vezme hromádky karet od hráčů a naskládá je na sebe. Snímající všechno vidí a může podle toho sejmout. Na serveru se dohraje hra, hromádky na sebe naskládá počítač (většina lidí se neobtěžuje s ručním skládáním), snímající nevidí nic. Výpis pořadí hromádek dodává snímajícímu stejnou informaci, jakou má v reálu automaticky. Nevidím problém.
qitko 28.4.2017 5:25
Génie, nic ve zlém, ale podle mne to nechápeš Ty.
MrGenius 27.4.2017 23:45
JARIN ? Je to podvod máš tam nápovedu ! Chápeš ?
Je to stejný podvod jako ťahák pri maturite .
MrGenius 27.4.2017 23:21
pre MEGVITATAS : Tá nápoveda ako sú uložené zdvihy tam nemá opodstatnenie . Preto ju treba zrušiť !
Pepa55 27.4.2017 21:19
Kdo je Medvitatas? S ním jsem ještě nehrál.......
MrGenius 27.4.2017 20:59
Až potom sa ukáže či si pamätajú karty :-) ! Oni si však vôbec nič nepamätajú a tak potrebujú údajne 5 sekúnd ha ha ha .Tak sa nad tým teda zamyslíte a určite všetci zistíte jaká je pravda!
MrGenius 27.4.2017 20:56
Medvitatas ? Ak si teda pamätujú ako boli jednotlivých hráčov uložené tak je im tá nápoveda v zelenom políčku neni potrebná !
A ako nepotrebnú ju žiadajte aj zrušiť .
dagi 27.4.2017 15:50
Taky souhlasím s Bobešem ve všem, co napsal, a děkuji Ti opět za věcné, stručné, ale hlavně výstižné shrnutí, kdyby to vše server technicky "pobral", bylo by to fajn, je pravdou, že je míchaný volený i licit, takže 4 by taky měla dostat šanci.
zkuzi 27.4.2017 14:55
Naprostý souhlas s Bobešem ve všech bodech a to řešení omezit časově vyditelnost výpisu,po tom volám už dlouho,stačilo by bohatě 5 sekund,bez možnosti opravy.
K MrGeniusovi,každej tady ví,kolik tento člověk pobral inteligence,stačí si přečíst jeho profil.
machy11 27.4.2017 14:40
mě to nevadí jsem pro at si vybere kdo chce co chce
Bobes 27.4.2017 8:12
MrGenius: po dalších urážkách máš blok. Snad není takový problém psát k věci a zároveň aspoň trochu slušně.

V reálu vidím, jak se karty skládají na sebe, pod stolem nebo jinak skrytě se to dělat nesmí. Proto je v pořádku, že server umožňuje výpis hromádek. Co si myslím, že není v pořádku:

1) Časově neomezený náhled. Na serveru ten výpis je vidět libovolně dlouho, to v reálu nejde. Tam ti to mistr nahází na sebe a kdo není rychlý, má smůlu a neví nic. Řešením by bylo časově omezit viditelnost výpisu na nějakých 5-7 sekund a pak konec.

2) Možnost opravy snímání. V reálu mám na sejmutí jeden pokus, i když už ve chvíli snímání vidím, že to je blbě, nedá se s tím nic udělat. Tady mohu dát nástřel a když se mi to nelíbí, tak to opravím, takže fakt sejmu přesněji než v reálu.

Nesnímaná: psali jste, že se na tom umíte dohodnout, že to není potřeba zavádět jako další variantu. Jestli to platí, nechal bych to tak, nevrtat do něčeho, co funguje.

Míchaná: ostatní druhy ji mají, pokud to nenarazí na technické omezení serveru, proč ne.
jarin 27.4.2017 7:40
pro MrGenius
to jako chceš řict když sleduju hru a umim si snimnout tak jsem podvodnik to nemysliš važně
Megvitatas 27.4.2017 7:36
To, co popisuje MrGenius je naopak vzdálené od reality.
Proč zrušit nápovědu, v jakém pořadí byly štychy a karty jednotlivých hráčů naskládané na sebe? V reálu to taky můžeš sledovat.
Sám přitom hrávám čtyřku, kde se u stolu dohodneme, že necháme snímat automat. Hráčů, kteří takovou dohodu praktikují rozhodně není málo. To je řešení, které by ti mohlo vyhovovat.
MrGenius 27.4.2017 2:36
My chceme normálny a nie unfair mariáš ktorý je naozaj hrozne vzdialený od reality ! Zrušiť nápovedu kde jsou koho zdvihy umiestnené - To tam nemá prečo byť napísané . Snímanie týchto ubožiakov ( zkuzi a jeho komplici ) ktorí sa Vám smejú do očí a drzo nazvú dementami , len preto lebo VY chcete hrať fair JE DRZOSŤ a je to podvod ! Môj názor, že sú to úbožiaci vyplýva z toho , že i za cenu podvodného konania chcú ukázať že vyhrajú a takto si zdvihnúť svoje úbohé EGO ! MY normálny si takýmto spôsobom pomáhať nebudeme a chceme fair mariáš !
Pavlos 26.4.2017 20:52
Já jsem PRO
tony2609 26.4.2017 19:34
Mě je to taktéž jedno můžu snímanou i nesnímanou nebo michanou i nemíchanou, hlavně když je možnost si zahrát nebo se učit i poučit
hujerOZ 26.4.2017 18:14
Me je to celkem jedno ale je fakt ze radsi sedim proti lidem co nesnimaji protoze to take nedelam. Snimat proto abych poslal volicimu co nejvetsi hnuj me fakt neba. Kdo chce snimat tak nejlepsi by podle mne bylo udelat tam balicek bez karet a klidne i s promenne tlustyma kartama aby se to nedalo nejak merit... Proste radsi mam nahodu na zivo take clovek sejme jen priblizne tam co chce
zkuzi 26.4.2017 17:49
Já jsem taky PRO,vyčistí se vzduch a ti kteří snímat nechtěj,nebo neumějí si můžou v klidu zahrát,bez blbejch připomínek typu (Podvodníci),jak tu někteří někoho titulují.
dagi 26.4.2017 17:40
Já už jsem taky PRO, hrávala jsem míchaný licit a připojovali se k nám i hráči, kteří normálně hrávají nemíchaný a nijak jim to na výkonu neubíralo, myslím si, že ve 4 to bude stejné. PRO
bjanka 26.4.2017 17:33
jednoznačně PRO
Megvitatas 26.4.2017 17:00
PROTI
Vysvětlení psala dagi 21.11.2016 19:26
Míchaný není totéž co nesnímaný
zkuzi 26.4.2017 15:15
Zde zadávejte kdo je pro zavedení Míchané čtyrky,Filepra ji rád zavede.
Podotýkám,že balíček karet bude lehce promíchanej,tak by skladba karet měla zůstat zhruba stejná.
MrGenius 10.4.2017 21:26
Dagi ? Len preto lebo tieto ich kraviny nečítam (nemám na to čas) a dneska som náhodou narazil na toto téma .

ALE MÁTE MOJU (a dúfam, že i všetkých poctivých mariášistov)PLNOU PODPORU . BOJUJTE Dalej !!!
Pepa55 10.4.2017 21:23
Při živé hře můžeš sledovat jak se skládají karty a odhadneš jak máš snímat......
dagi 10.4.2017 21:22
Genius je genius;-)
Proč ses nedávno nepřidal do diskuse, kde jsme chtěli nemíchanou nesnímanou 4?;-) Řešilo se to tu dost dlouho;-)
MrGenius

Toto je posledních 40 příspěvků. Zobrazit vše