Diskuse serverů poskytující tyto hry online: mariáš, scrabble, deskové a karetní hry

Hydepark


Berte informace v tomto tématu s velkou rezervou, správci serveru se nemůžou zavděčit všem a někteří hráči se zde můžou chovat vůči serveru záměrně destruktivně.

kdopříspěvek
Mfe 20.3.2005 23:47
lepra:
ty seš fakt vůlpes....to je jako s tou tvou vztahovačností.....mé nyní již zamilované slovo.....jednou máš jednou nemáš.....
Filepra 20.3.2005 23:42
Mefíku: "to těžko, odsekáváš totiž všem" - to je zajímavý, ty jsi se všemi mluvil, že to víš? Kde bereš pocit, že můžeš mluvit za všechny? Mesiáš Mefík: Pojdme svrhnout naší macešskou samoživitelku lepru! Vrátíme server tomu, komu patří, nám!


Mfe 20.3.2005 23:38
filepra:
Bobánku, koukám, že už se fakt nemáš čeho chytit........Jooooo, nenávidím tě, protože se ke mně chováš stejně hnusně jako k ostatním.......:o)
Mfe 20.3.2005 23:37
filepra:
panáčku, ty seš úplně v mimoni.
Jestli si pamatuješ, to těžko, odsekáváš totiž všem, tak jak bys mohl, sem přece jeden z davu.....
Cos nabízel jako protislužbu za mé penízky a bylo posáno na webu mi bylo málo, nedokázal jsi to upřesnit.....
Bobečku můj, o to ale vůbec nejde, jde o tebe jako člověka, jak se chováš coby samoživitelka naše.....
Filepra 20.3.2005 23:31
Ha! Dostáváme se k jádru problému. Napsal jsi mi mail, a já jsem ti odpověděl jen to, co bylo na stránkách. Ouvej. Filepra mi odsekl! On se se mnou nechce bavit! On mě nebere jako Mefíka, ale jenom jako někoho běžnýho, komu stačí odpovědět nehezky, jenom to, co je na stánkách! Co si to ten Filepra vlasně myslí?? Ví on vůbec, kdo já jsem?? Já jsem Mefík, a on pozná, co to znamená!

Jsem rád, že je to venku.

Mefíku, promiň. Já jsem se tě nechtěl dotknout. Vím, že cesta k znovunabytí tvému psychické pohody bude těžká a budu se snažit ti pomoct - když mi dáš šanci.
Mfe 20.3.2005 23:24
filepra:
Můj první spor s tebou začal už v momentě, když jsem měl ten nápad registrovat se a dát ti penízky, položil jsem ti jednoduchou otázku a dostal jsem v tvém duchu jednoduchou odpověď....zopakoval jsi mi v mailu to, co sem se dočetl na stránkách. Nu což řekl jsem si, tudy cesta nepovede....
Pokud si dobře pamatuju, rozprávěl jsem se tu se skratem, ale že jsi nám do toho vztoupil, nastartovals na první škytnutí, hochu to se nediv.....
Proč pořád pleteš dohromady sebe a server, stěžuju si snad? Pleteš si pojmy a dojmy, chlapečku.....
Filepra 20.3.2005 23:17
Mef: v klidu používáš můj výtvor, proti němu nic nemáš, vadí ti jenom moje chování. Máš tedy problém jenom se mnou a ne se serverem. Proč nemůžeš svůj spor se mnou rešit osobně?
1) Ty myslíš, že je to korektní, urážet někoho, jehož práci nebo služby používáš?
2) O zdánlivé nesrovnalosti, kdy na jednu stranu máš zahráno "pouhých 1000 her" a na druhou stranu se "mým výtvorem náramně bavíš", abys to pochopil i ty:
Na serveru jsi strávil hraním přes 30 hodin, takže myslím, že sis užil, baví tě. Na druhou stranu přes 2000 hráčů odehrálo na serveru víc her než ty, takže mají větší právo si případně stěžovat.
Mfe 20.3.2005 22:22
Skrat:
Jooo, taky si myslím....rovnou radši dvě :)
Filepra:
Jo, v klidu používám tvůj výtvor.....na něj jsem tady neřekl ani půl slova, ale ty, jo to je jiná píseň.
Máš pravdu, chováš se hloupě. A když se tak chováš, proč bych ti to neměl říct....jen se koukni na svou práci v diskuzích....
Nějak mi uniká smysl tohodle tématu, podstatný je, že jsi rád, že ho tady máš. Koukám, že se tady parádně vyžíváš.
Teď přemejšlím....tak jak to se mnou je....protože sem registrovanej jenom rok a něco a nemám odehráno ani tisíc her, tak tady nemám co mluvit, nebo je to tak, že se tvým výtvorem náramně bavím? Tak ti najednou nevím, co z toho si mám vybrat. No, on asi bude problém u tebe, ty sám nevíš, co si máš vybrát.
V každém případku ale oceňuji tvůj pokus tady všechny urážet, když ses přihlásil pod mým nickem, který jsi mi zablokoval. Ale, tady všichni museli nutně poznat, že jsem to nepsal já......kdybych to totiž psal já, nebylo by tam debilové!!!!!!, bylo by to adresný.....
Skrat 20.3.2005 21:38
File, popravdě mě to připadá, že ty na ty příspěvky odpovídáš rád. A lidi jako Mef, nebo i já se ti prostě snažíme udělat radost. Prostě a jasně čím debilnější příspěvky ti tady nadhazujem, tím spíš se jich chytáš. Tak nám poděkuj a u Scippyho nám můžeš vobědnat rundu :o))
olimach 20.3.2005 19:56
File, že se tím vůbec zabejváš ? :o)) nech Hydepark svému osudu, nic neřeš a nerozčiluj se ....
Filepra 20.3.2005 19:40
Myslíš, že bude lepší nechat ho, ať si hraje?
Filepra 20.3.2005 19:38
Zvedavej: já prostě myslím, že pokud se někdo chová jako Mef, tak si nic jinýho nezaslouží - co radíš ty? Co bych měl dělat?
Filepra 20.3.2005 19:32
Tedy všem - mě a jemu. Ostatním je to snad jedno.
Zvedavej 20.3.2005 19:30
File: Já sem chodím hrát mariáš, ne dělat nebo řešit nějaké své nebo problémy. Ale když někoho "vyháníš" tak to podle mého není to pravé ořechové
Filepra 20.3.2005 19:27
Zvedavej: ten člověk má nějaký svoje problémy a já mu je asi zhoršuju, myslím, že prospěje všem, když tu nebude
Filepra 20.3.2005 19:26
Zvedavej: ale Mefovi to fakt doporucuju a myslim to vazne
Zvedavej 20.3.2005 19:20
File hlášky typu "doporučuju prostě na server nechodit" by mohli vzít všichni vážně a můžeš si tu hrát sám. Tak laskavě važ slova.
Filepra 20.3.2005 18:07
Mef: takže mě považuješ za hlupáka a bavíš se tím, že mě urážíš, ale zároveň používáš můj výtvor - server - ke své zábavě ... no jasně, na obojí máš přece právo, ne?
Skrat 20.3.2005 17:52
Asi jsem vyhrál těch 50 doláčů. Vsázel jsem to na to, že toto téma bude moderované. Sice není doslova, ale zneaktivnění textu změnou černé barvy na šedou považuji za jakousi moderaci. Těch 50 dolarů mi prosím file převeď na účet do dalšího měsíce. Díky PS, ahoj, ahoj, ahoj, ahoj, ahoj = 5xahoj = 5Kc. Jaks sám tvrdil :-))
Mfe 20.3.2005 17:47
filepra:
No, si přece nebudu kazit zábavu kvůli jednomu hlupákovi....nehledě na to, když mne ten dotyčný rozveseluje....
Filepra 20.3.2005 16:43
Mef: :-) takže máš problém se mnou! Prostě musíš dělat, to co já .. to je nepříjemný. Pokud se chceš mého vlivu zbavit, doporučuju prostě na server nechodit, co ty na to?
Mfe 20.3.2005 16:40
lepra:
Víš jak, já se chovám jenom podle tebe, podle matky samoživitelky, ochránce našeho......
Filepra 20.3.2005 16:38
Mef: myslím to takhle: ty máš osobní problém se mnou. Tím, že ho řešíš ve veřejné diskusi, do toho zatahuješ ostatní. Chápeš?
Mfe 20.3.2005 16:36
lepro:
Ujasni si prosím, kdo do čeho koho zatahuje?
Zapátrej prosím v historce a řekni mi, koho kam zatahuju?
Filepra 20.3.2005 16:35
Mefe: pokud je tvá kritika pouze osobní a vychází jenom z toho, že mě prostě nesnášíš, tak myslím, že sem nepatří - pokud si chceš urovnat problémy mezi náma dvěma, tak bys do toho neměl zatahovat ostatní.
Mfe 20.3.2005 16:33
lepra:
Proč pořád spojuješ sebe a server....sem ti říkal že nejsme v matrixu....měl by sis přestat pouštět pohádky.....huž ti lezou na mozek.
Mfe 20.3.2005 16:32
lepra:
Chtěls slyšet kritiku? Je to hydepark? Odpovědi sou ano, tak nechápu, co se tady do toho vrtáš.....nemoderuješ....zakazuješ nicky....kua, proč je to všechno najednou šedý? Asi se něco změnilo.....no, pouze chci vyjádřit svůj názor na tebe....tobě to snad vadí? Určitě ne, to sou jenom chyby v databázi, to co se tu děje....čéče, ale asi máš problém na serveru, že se někdo přihlašuje pod mým nickem....měl by ses na to kouknout....
Filepra 20.3.2005 16:32
Mefe, pokud tě já, ani můj server nezajímá, tak není nejlepší tu prostě nebýt?
Mfe 20.3.2005 16:22
lepra:
Promiň, ale ty pro mne opravdu neznamenáš celej svět.....páč by mi tím pádem ze světa bylo dávno blivno a pravděpodobně bych tu nebyl.....
Já chápu, že seš hrdej na svůj výtvor, na svůj server, ale pupek světa to opravdu nejni.....
Filepra 20.3.2005 16:22
Dobře, ještě jednou: čeho chceš dosáhnout, nebo, jak ti můžu pomoct?
Mfe 20.3.2005 16:20
filepra:
Ublíženej chudáčku....musíš počkat se svými reakcemi, až se tě několik dalších foukačů pod pytlík zastane.....teď bylo na tvé prohlášení brzo.....
Filepra 20.3.2005 16:18
Mef: já s tebou cítím, prostě mě nesnášíš, taky nemám rád všechny, ... ale co s tím? čeho chceš dosáhnout svým jednáním?
Mfe 20.3.2005 16:16
plonk:
mně je to jedno, hlavně že to poteče.....
plonk 20.3.2005 16:04
oka 2Ostravary
Mfe 20.3.2005 15:58
No, je to zvláštní situace.
Nemůžu se přihlásit pod svým nickem Mef02.....tak si vytvořím jinej a hele, kdo to píše v hydeparku....Mef02 a nadává.....čéče, lepro, sem věděl že seš šmejd, ale že si až takhle musíš pomáhat, ať se tě zastávaj tví pochlebovači.....jo, seš přesně takovej, jak sem si myslel.....
Maxik:
Jo, tak já nandu někoho jinýho a pak ho pošlu k tobě....
plonk:
Kup teda dvě, pak se srovnáme ju?
plonk 20.3.2005 14:25
Kua a kaj bydlíš jezdí tam doprava?? mám ted týden volna tak ti mužů maximálně skočit pro pivo, ale musíš vzít i mi.
Jinak jako krycí jméno je "Železný" dobrý néééé!!! Auvidrzéééén:-))))
Maxik 20.3.2005 13:58
Já ti ten prach klidně utrřu, ale musíš mi vysvětlit, jak se utrřírá, já to totiž ještě nikdy nedělal.....

Toto je posledních 40 příspěvků. Zobrazit vše